Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data przylotu
Pasażerowie (maksimum 9 osób)

Kontakt - Infolinia

61 626 20 15

Tanie loty Gdańsk - Malmo od 99,00 PLN
Wylot z:
Gdańsk, Polska PL
Przylot do:
Malmo, Szwecja SE

Lotnisko wylotu:

Gdańsk - Rebiechowo (GDN)

Lotnisko przylotu:

Malmö-Sturup (MMX)

Data Wylotu - Przylotu

Tanie bilety lotnicze z Gdańska do Malmo. Na jedno z największych lotnisk w Szwecji Malmo Sturup (MMX) połączenia oferują tanie linie lotnicze Wizzair. Port ten znajduje się w odległości 30 km na wschód od centrum Malmo. Bezpośrednie połączenia z Polski odbywają się z gdańskiego lotniska w sezonie letnim 2017 pięć razy w tygodniu w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele. Wyloty z Gdańska o godz 06:10, lądowanie w Malmo o godz 07:05. Loty powrotne z Malmo do Gdańska również 5 razy w tygodniu w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele o godz 07:40-08:35. Warto skorzystać z oferty linii Wizzair gdyż oferują swym pasażerom konkurencyjne ceny, już dziś sam możesz zamówić bilet lotniczy online lub korzystając z pomocy infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Tanie bilety lotnicze do Malmo
Lot Data Promocji Linia Lotnicza Cena
Katowice - Malmo   od 2017-07-03 do 2018-03-27     99.00
Warszawa - Malmo   od 2017-07-01 do 2018-04-03     59.00
Poznań - Malmo   od 2017-07-01 do 2018-03-06     79.00
Loty do MALMO (przykłady) - 2017
Wylot
Czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio
W6 1739
W6
2017-09-15 07:10 Gdańsk (GDN)
2017-09-15 08:05 Malmo (MMX)
Przylot
Czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio
W6 1740
W6
2017-09-22 08:40 Malmo (MMX)
2017-09-22 10:35 Gdańsk (GDN)
Przykład lotu
Cena: 171 PLN
Wylot
Czas podróży: 18h 20m / 1 przesiadka
2017-09-15 21:15 Gdańsk (GDN)
2017-09-16 15:35 Malmo (MMX)
1
SK 786
2017-09-15 21:15 Gdańsk (GDN)
2017-09-15 22:50 Sztokholm (ARN)
SK
2
SK 2107
2017-09-16 14:30 Sztokholm (ARN)
2017-09-16 15:35 Malmo (MMX)
SK
Przylot
Czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio
SK 1740
W6
2017-09-22 08:40 Malmo (MMX)
2017-09-22 10:35 Gdańsk (GDN)
Przykład lotu
Cena: 593 PLN
Wylot
Czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio
W6 1739
W6
2017-09-15 07:10 Gdańsk (GDN)
2017-09-15 08:05 Malmo (MMX)
Przylot
Czas podróży: 8h 45m / 1 przesiadka
2017-09-22 09:40 Malmo (MMX)
2017-09-22 19:25 Gdańsk (GDN)
1
W6 1510
2017-09-22 09:40 Malmo (MMX)
2017-09-22 10:55 Warszawa (WAW)
W6
2
LO 3815
2017-09-22 17:30 Warszawa (WAW)
2017-09-22 18:25 Gdańsk (GDN)
LO
Przykład lotu
Cena: 738 PLN
Wylot
Czas podróży: 14h 50m / 1 przesiadka
2017-09-15 21:15 Gdańsk (GDN)
2017-09-16 12:05 Malmo (MMX)
1
SK 786
2017-09-15 21:15 Gdańsk (GDN)
2017-09-15 22:50 Sztokholm (ARN)
SK
2
SK 107
2017-09-16 11:00 Sztokholm (ARN)
2017-09-16 12:05 Malmo (MMX)
SK
Przylot
Czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio
SK 1740
W6
2017-09-22 08:40 Malmo (MMX)
2017-09-22 10:35 Gdańsk (GDN)
Przykład lotu
Cena: 747 PLN
www.gdanskmalmo.pl Loty Gdańsk Malmo - Partner sewisu: Bilety lotnicze do Malmo - dostarcza serwis Infoloty.pl